Сумка Roberta M SS17 453NERO - ITALYBRANDS.cz

Сумка Roberta M SS17 453NERO

-100% кожа

-18x23x8 см

Цена снижена!
SS17 453NERO
New product
 
Характеристики
Производитель Roberta M
Артикул SS17 453NERO
Цвет Черный
Материал 100% кожа
Страна производитель Италия
Страна дизайна Италия
 
O ZNAČCE ROBERTA M

Co dodává moderní ženě na osobitosti a sebedůvěře? Samozřejmě, jsou to doplňky. První, čeho si na ženě všimnete, je její kabelka. Pokud má kabelku z kvalitního, drahého, přírodního materiálu, je to vidět na první pohled. Šaty, kostýmek, klobouk či lodičky už nejsou tak důležité... Levný padělek známé značky rovněž ihned zkazí dobré mínění o její majitelce. První dojem dělá právě kabelka.

Kabelky značky Roberta M. jsou z vysoce kvalitní přírodní kůže a je pro ně typický osobitý design z pera nejvýznamnějších italských designérů, kteří jej navrhli přímo pro tuto značku. Roberta M. je jedinečná svou pestrostí barev, rozmanitostí tvarů a velikostí. V našich kolekcích najdete kabelky s uchy i kabelky přes rameno, které se ideálně snoubí se stylem casual, dále pak kabelky a psaníčka vhodné na večer do společnosti, kabelky tote pro podnikatelky a mnohé další.

Naše klientky od nás nikdy neodchází s prázdnou. Díky mnoholeté práci se naše produkce představila v obchodech v Paříži, Mnichově, Praze, Rize a mnohých dalších evropských městech. Roberta M. dosáhla takové popularity, protože pro svou produkci používala pouze přírodní kůži. Možná nám někdo bude mít za zlé, že jsme konzervativní, ale my ekokůži a koženku nepoužíváme.

Sloganem značky Roberta M. je: „Kvalita, pohodlí a osobitost za dostupnou cenu.” Chceme, aby každá žena mohla zažít pocit, že září, má styl, je jedinečná a výjimečná.

 
Есть на складе, товар может быть у Вас уже сегодня

 

Прага Уже сегодня

 

 
Наш филиал в Праге

 

 

1. Objednejte si různé velikosti online
2. Doprava zdarma do naší pobočky v Praze!
3. Zaplaťte jen za to, co se vám opravdu líbí!

Написать отзыв

Сумка Roberta M SS17 453NERO

-100% кожа

-18x23x8 см

Написать отзыв

 
Comments(0)

Еще нет отзывов.

Товары с этой категории: