Kozačky Mjus 900247 GRUN

Kozačky Mjus 900247 GRUN

Snížená cena!
900247 GRUN
Nový produkt
 
O PRODUKTU
Výrobce Mjus
Model 900247 GRUN
Barva zelena
Podšívka Kůže
Stélka Kůže
Vyrobeno Itálie
Jiné Flexibilní stélka a odolná syntetická podrážka ukazují na pohodlnost při nošení. Dále nehledejte, tento model je perfektní!
Země designu Itálie
 
O ZNAČCE MJUS

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 1972 ve městě Colà di Lazise nedaleko Gardského jezera v Itálii. Piero Oliosi, vlastník a zakladatel společnosti Olip Italia S.p.A., společně se svými potomky ručí za nekompromisní kvalitu evropské produkce.

Společnost si od svého založení, kdy se zaměřovala na produkci, prošla vývojem až k značkové společnosti. Poté, co byla úspěšně uvedena na trh první značka Airstep, se v roce 2007 přidala značka MJUS.

MJUS je synonymem pro vyzývavou módu kolekcí obuvi, která se vyznačuje používáním osobitých a vysoce kvalitních materiálů. Od svého uvedení na trh v roce 2007 si značka pěstuje svůj nezaměnitelný styl. Kolekce jsou pohodlné, ale přesto ženské a elegantní. Styl je pokrokový, ovšem nejde do extrému. Pro tuto značku je příznačné používání kvalitních materiálů, které jsou pečlivě opracovávány, což jim dodává patinu a přirozený vzhled. Kolekce se navrhují v Itálii pod nizozemským dohledem, ale vyrábí se ve vlastní továrně společnosti v Bosně za neustálé kontroly italských odborníků. Veškeré materiály se nakupují u místních italských dodavatelů.

 

MJUS znamená

VYZÝVAVÝ • POHODLNÝ ŽENSKÝ • ELEGANTNÍ • POKROKOVÝ PŘÍRODNÍ • OSOBITÝ

 

Kolekce

Podzimní/zimní kampaň vyjadřuje syrovou krásu kolekce, kde se snoubí neopracované materiál s texturami a zemitými barvami.

 
MÁME SKLADEM, ZBOŽÍ MŮŽE BÝT U VÁS UŽ DNES

 

Praha již dnes

 

 
Naše pobočka v Praze

 

 

1. Objednejte si různé velikosti online
2. Doprava zdarma do naší pobočky v Praze!
3. Zaplaťte jen za to, co se vám opravdu líbí!

Write a review

Kozačky Mjus 900247 GRUN

Write a review

 
Komentáře(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

30 Související produkty