O nás - ITALYBRANDS.cz

Proč internetový obchod Italybrands?

1)V našem internetovém obchodě naleznete všechny věhlasné značky, na které si jen vzpomenete, za ceny snížené na 50 až 70 %. Stačí pár kliků a máte rychle a pohodlně nakoupeno.

2) Váš výběr ovlivňují podstatné faktory:

­- Zajišťujeme 24hodinovou podporu prostřednictvím odpovědí na Vaše elektronicky zaslané otázky, které se týkají dopravy a výměny zboží.

- Pokud se Vám zboží nelíbilo či Vám nesedělo, za dopravu a vrácení zboží se v internetovém obchodě Italybrands neplatí!

- Vrácení a výměna zboží zakoupeného v internetovém obchodu Italybrands probíhá ve lhůtě do jednoho kalendářního měsíce.

- Vybrané zboží si můžete vyzkoušet na naší pobočce v Praze, aniž byste za ně museli nejdříve předem platit. Zaplatíte jen za to, pro co jste se rozhodli.

Jaké zlevněné zboží v Italybrands naleznete?

- V Italybrands naleznete  aktuální modely sezóny za nejlepší ceny. Objevíte zde řadu věhlasných Italskych značek, např.Versace 1969,Cerutti,Roberta M, Anna Lublin, Cafenoir,Made in Italia,Trussardi aj. Přesvědčte se o skvělém a velkém  výběru zboží v Italybrands. Nabízíme Vám vysoce kvalitní produkty za ceny, které jsou až o 70 % levnější. Naleznete zde i dámskou módu od populárních značek: JOOP, Marc O'Polo, Ornaldo Toscani, Fontana 2.0  a další. Hledáte něco na zimu, léto či mimo sezónu? V našem značkovém obchodě to objevíte. Každý si v Italibrands si vybere něco, co bude lahodit jeho vkusu. Vysoce kvalitní dámské džíny a rovněž stylové topy a šaty pro každou příležitost, to vše naleznete na našich stránkách. Profesionální fotografie našich produktů Vám výběr usnadní.

Náš obchod Vám nabízí velký výběr pánské sportovní i elegantní módy.

V našem sortimentu máme klasické pánské značky, jakými jsou Bruno Banani či Antony Morato.Třešničkou na dortu v kategorii zboží je část věnovaná business stylu. Prozíraví pánové zde naleznou znamenité formální oděvy za bezkonkurenční ceny. Etablované a elegantní značky, např. Strellson, Bruno Banani a John Devin, povýší Vaše obchodní postavení na jinou úroveň.

Kromě toho pro Vás vybíráme rovněž exkluzívní doplňky. Osobité dámské kabelky, ať už kabelky typu shopper či kabelky s dlouhým popruhem přes rameno, to vše naleznete v Italybrands. Nyní máme v nabídce i elegantní psaníčka nebo vysoce kvalitní business kabelky. Dále nabízíme doplňky, které k elegantnímu stylu neodmyslitelně patří: šátky, rukavice či klobouky.

Nechte se inspirovat pestrou nabídkou Italybrands a navštivte náš obchod. Nakupujte v našem obchodě snadno z pohodlí domova bez starostí, které přinášejí návštěvy nákupních center a obchodů! Ještě váháte? Nakupujte a užívejte si svůj nákup!