Mjus - ITALYBRANDS.cz

Nejprodávanější

Ne nejlepší prodejci v této době

Seznam produktů podle výrobce Mjus

Historie společnosti


Společnost byla založena v roce 1972 ve městě Colà di Lazise nedaleko Gardského jezera v Itálii. Piero Oliosi, vlastník a zakladatel společnosti Olip Italia S.p.A., společně se svými potomky ručí za nekompromisní kvalitu evropské produkce.


Společnost si od svého založení, kdy se zaměřovala na produkci, prošla vývojem až k značkové společnosti. Poté, co byla úspěšně uvedena na trh první značka Airstep, se v roce 2007 přidala značka MJUS.


MJUS je synonymem pro vyzývavou módu kolekcí obuvi, která se vyznačuje používáním osobitých a vysoce kvalitních materiálů. Od svého uvedení na trh v roce 2007 si značka pěstuje svůj nezaměnitelný styl. Kolekce jsou pohodlné, ale přesto ženské a elegantní. Styl je pokrokový, ovšem nejde do extrému. Pro tuto značku je příznačné používání kvalitních materiálů, které jsou pečlivě opracovávány, což jim dodává patinu a přirozený vzhled. Kolekce se navrhují v Itálii pod nizozemským dohledem, ale vyrábí se ve vlastní továrně společnosti v Bosně za neustálé kontroly italských odborníků. Veškeré materiály se nakupují u místních italských dodavatelů.


 


MJUS znamená


VYZÝVAVÝ • POHODLNÝ ŽENSKÝ • ELEGANTNÍ • POKROKOVÝ PŘÍRODNÍ • OSOBITÝ


 


Kolekce


Podzimní/zimní kampaň vyjadřuje syrovou krásu kolekce, kde se snoubí neopracované materiál s texturami a zemitými barvami.